1.000.000 Dolar Fon Toplayan Cardano (ADA), Cüzdanının Yeni Sürümünü Yayınladı - BİTCOLİX

1.000.000 Dolar Fon Toplayan Cardano (ADA), Cüzdanının Yeni Sürümünü Yayınladı

Yazar Yorum Yap 188 views

Cardano (ADA) blokzinciri çözümlerinin arkasındaki yazılım stüdyosu Input Output Hong Kong’daki (IOHK) ekip, Project Catalyst’in “en erişilebilir ve iddialı aşamasının” detaylarını açıkladı.

1.000.000 Dolar Değerinde ADA Staking, Güncellenmiş Cüzdan Entegrasyonu

IOHK’nın ayrıntılı gönderisinde vurguladığı gibi, Cardano (ADA) ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak için başlatılan benzersiz bir topluluk odaklı girişim olan Project Catalyst, dikkate değer bir ilgi kazandı. Katılan kişi sayısı açısından benimseme haftalık %10 artıyor.

Fund4’dan başlayarak, en değerli projeler oylanarak Daedalus cüzdanına tamamen entegre edilecek. Oylamaya katılmak için gerekli olan minimum ADA miktarı ise 3.000 ADA olarak belirlendi. Bu minimum miktarın sistemi istenmeyen mesajlardan koruması hedefleniyor.

Ayrıca, net fon toplamı Cardano (ADA) olarak 1.000.000 dolara yükseldi. Project Catalyst hazine fonlarının %20’si, katkıları için topluluk danışmanları, yönlendirenler ve oylamaya katılanlar arasında dağıtılacak.

2020’nin 3. başlatılan Project Catalyst, Cardano (ADA) blokzinciri için merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini koordine ediyor ve destekliyor.

ADA Cüzdanının Yeni Sürümü

Input Output HK, 12 Şubat 2021’de Cardano’nun (ADA) Project Catalyst’in ilk üç aşamasının (fonlar) dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonuna dönüşmesine izin verdiğini duyurdu.

Geliştiriciler ayrıca ADA cüzdanının yeni versiyonu olan Daedalus Flight’ı yayımladı. Cüzdan, en son Mary hardfork’u tarafından sunulan tüm özellikleri destekliyor. Bu hardfork, akıllı sözleşmeler ve dApp’ler ile Goguen’in Shelley sonrası dönemine giden yolu açmayı amaçlıyor.

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba